ΔΙΔΑΣΚΑΛΕΙΟ ΝΕΑΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2022

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ - ΜΑΙΟΣ 2022

[CIVIS]ΜΑΙΟΣ ΚΑΙ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟΣ 2022

Η Ιατρική Σχολή του ΕΚΠΑ διοργανώνει και φιλοξενεί τον Μάιο και τον Ιούνιο 2022 δύο σχολεία εντατικής εκπαίδευσης φοιτητών, σε συνεργασία με 4 πανεπιστήμια της Ευρώπης, συγκεκριμένα της Μασσαλίας, των Βρυξελλών, της Μαδρίτης και της Ρώμης, στο πλαίσιο του CIVIS.

Το θέμα των σχολείων είναι “Sexual and reproductive health” και απευθύνεται σε...

ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ #2

Μετά από απόφαση του Πρυτανικού Συμβουλίου, λόγω των αντίξοων καιρικών συνθηκών και των σοβαρών προβλημάτων που έχουν προκληθεί, τα μαθήματα του Διδασκαλείου Νέας Ελληνικής Γλώσσας θα γίνουν διαδικτυακά στις 27 & 28/1/2022.

ΕΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Λόγω των αναμενόμενων έκτακτων καιρικών συνθηκών, τα μαθήματα του Διδασκαλείου Νέας Ελληνικής Γλώσσας για τη Δευτέρα 24 και Τρίτη 25 Ιανουαρίου 2022 θα γίνουν διαδικτυακά.

ΕΘΝΙΚΗ ΕΠΕΤΕΙΟΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ

Για τον εορτασμό της επετείου του Πολυτεχνείου, το Διδασκαλείο Νέας Ελληνικής Γλώσσας, θα παραμείνει κλειστό Τρίτη 16/11 & Τετάρτη 17/11/2021.

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΕΞΑΜΗΝΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ

Πληροφορίες για τις εγγραφές του εξάμηνου προγράμματός μας

EΚΤΑΚΤΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Με απόφαση του Πρυτανικού Συμβουλίου, ΔΕ θα πραγματοποιηθούν μαθήματα αύριο 15/10/2021, λόγω των ακραίων καιρικών συνθηκών.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ - ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ 2021